جستجو

متن بیانیه فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج امام علی(ع) شرق اهواز به مناسبت 9دیماه

تصویر پست

خوزنیوز: متن بیانیه فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج امام علی(ع) شرق اهواز به مناسبت 9دیماه روز بصیرت به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمان الرحیم

فتنه، آزمایشی برای هر انسان است تا در کمال آزادی اراده، با تکیه بر ملاک‌ها و معیارها، راه درست را از نادرست تشخیص داده و در جهت انتخاب خود حرکت و تلاش کند. این انتخاب حتماً نیازمند ملاک و شاقول است که در بینش توحیدی و اسلامی، ملاک قرآن مجید و شاقول و تراز، ولایت و امامت است، که در آزمایش 88، عده‌ای از خواص بدلیل عدول از ملاک و ترازو مردود شده، اما برخی از آنان هنوز مطرود نشده و از فرصت‌های کریمانه نظام برای اصلاح، توبه و اعتراف خود استفاده نمی‌کنند.

از آنجا که جنس فتنه‌گران از نوع نفاق است و سران فتنه از منافقان معاصر بشمار می‌روند، بوجود آمدن فرصت در هر سال و بمناسبت 9 دی، توفیق بزرگی برای یافتن مصادیق به روز فتنه‌گران با توجه به ملاک‌ها و معیارهاست .

9 دی نقطه پایان توطئه دشمن بود که با رهبری آیت الله خامنه ای رهبر فرزانه انقلاب به وقوع پیوست و از این طریق دست فتنه گران را کوتاه و نقشه های استکبار جهانی را خنثی ساخت.

آنچه در تاریخ همیشه ماندگار است نشان از آگاهی و بصیرت رهبری دارد و  ملت با تکیه بر این امر توانستند فتنه ار خاموش کنند. مردم در حماسه 9 دی نشان دادند دشمنان خود و انقلاب خود را به خوبی می شناسند و هرگز فریب حیله ها و نیرنگ های آنان را نمی خورند، مردم ایران نشان دادند که با بصیرتند و در  میان گرد و غبار و آشوبی که فتنه گران به پا کرده اند هرگز، نه راه را گم می کنند و نه اجازه می دهند روزگار تلخ بر آنها غلبه کند.

9دی امسال، فرصت مغتنم برای تشریح موفقیت دیگر ملت ایران در شناخت هرچه بیشتر ذات نظام شیطانی امریکا و باطن سرسپرده عوامل داخلی‌شان است که باید از این مجال حداکثر استفاده را برد.

*فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج امام علی(ع) شرق اهواز* از مردم بیدار و همیشه در صحنه *استان خوزستان* و بخصوص اهالی محترم *شهرستان اهواز* دعوت می کند ، در مراسم حماسه 9 دی امسال، با شکوه هر چه تمام تر حضور یابند و ضمن خنثی کردن نقشه های دشمنان در فتنه های پیش رو در مسیر پرافتخاری که امام راحل (رضوان الله علیه) و جانشین برحق ایشان امام خامنه ای (مدظله العالی) ترسیم نموده اند تا رسیدن به “تمدن نوین اسلامی” و زمینه سازی ظهور حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) پیش بروند . انشاالله تجربه عبرت آموز گذشته، هشداری برای آمادگی بیشتر در آینده باشد.

لبیک یا امام خامنه ای
*سرهنگ پاسدار عادل ساری*
*فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام علی (ع) شرق اهواز*

منبع: http://www.khouznews.ir/fa/news/138941/متن-بیانیه-فرماندهی-ناحیه-مقاومت-بسیج-امام-علیع-شرق-اهواز-به-مناسبت-9دیماه

برچسب ها :

دیدگاه خود را بیان کنید


طراحي شده توسط ميلاد دهقان عضو گروه رویین