جستجو

طالقانی: حاشیه بازی های اهواز را بزرگ نمایی می کنند

تصویر پست

رییس هیات فوتبال خوزستان معتقد است حواشی در تمام ورزشگاه ها وجود دارد اما به اتفاقات ورزشگاه غدیر دامن زده می شود.

عبدالکاظم طالقانی بعد از بازی تیم‌های فولاد خوزستان و استقلال تهران در هفته دهم لیگ برتر در مورد نظم بازی‌هایی که در اهواز برگزار می‌شود، اظهار کرد: اگر بتوانیم نظم و هماهنگی را در همه بازی‌ها داشته باشیم خوب است. امیدواریم بتوانیم مثل هفته‌های گذشته بازی‌ها را در اهواز به بهترین شکل برگزار کنیم. اگر نتوانیم امنیت را در ورزشگاه غدیر برقرار کنیم دلیلی ندارد بازی‌ها این‌جا برگزار شود.

رییس هیات فوتبال خوزستان در مورد حساسیت‌های فدراسیون فوتبال پیرامون بازی قبلی نیز توضیح داد: فدراسیون و سازمان لیگ به حواشی بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان دامن نزد بلکه به دنبال این بود تا حواشی را کم کند و بازی مفرحی برای تماشاگران ایجاد کند. اظهارنظرهای مسئولان فدراسیون فوتبال با این هدف انجام شده که امنیت بیشتری برقرار شود و مطمئن باشید هفته‌های آینده اتفاقات تلخ بازی پرسپولیس تکرار نخواهد شد.

وی افزود: این حواشی و اتفاقات در شهرهای دیگر هم اتفاق می‌افتد اما به این شکل به آن نمی‌پردازند. نمی‌دانم دلیلش چیست اما انتظار داریم به چنین اتفاقاتی دامن نزنند. اطلاع‌رسانی در حد معمول خوب است اما نباید بیشتر از حد به آن پرداخت.

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال در مورد صحبت‌های امروز کی‌روش علیه شیعی و عابدینی نیز عنوان کرد: بعید می‌دانم در مورد شیعی اختلافی وجود داشته باشد اما بعضی مسائل وجود داشته که حل شده است، کی روش هم قرار شده دیگر صحبت نکند. (طالقانی از صحبت های امروز کی روش بی اطلاع است)

طالقانی در پایان درباره فحاشی تماشاگران اهوازی، خاطرنشان کرد: تماشاگران انتظارات خود را باید با تشویق تیم خود مطرح کنند.

منبع: http://www.khouznews.ir/fa/news/134927/طالقانی-حاشیه-بازی-های-اهواز-را-بزرگ-نمایی-می-کنند

برچسب ها :

دیدگاه خود را بیان کنید


طراحي شده توسط ميلاد دهقان عضو گروه رویین