جستجو

۱۴ طرح عمرانی بسیج سازندگی اندیمشک افتتاح شد

تصویر پست

فرمانده سپاه اندیمشک گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته و با هدف رفع نیازهای مناطق محروم، ۱۴ طرح عمرانی بسیج سازندگی شهرستان اندیمشک افتتاح شد.

غلامرضا قربانی اظهار داشت: توجه به توسعه خدمات شهری و تأمین نیازهای شهروندان در مناطق محروم و  کم‌تر توسعه یافته، یکی از مهم‌ترین برنامه‌های  امسال بسیج سازندگی اندیمشک است.

وی افزود: به همین جهت و با همکاری بخش‌های مختلف شهری، طرح‌های گسترده‌ای در این شهرستان اجرا و افتتاح شده است تا مطابق رهنمودهای مقام معظم رهبری، زمینه عمران و آبادانی روستاها و مناطق محروم، تقویت شود.

رئیس سپاه اندیمشک  با بیان این که از ابتدای سال 1396 تا کنون بیش از  14  طرح عمرانی توسط بسیج سازندگی شهرستان افتتاح شده است، عنوان کرد: ساخت 3 باب منزل برای مددجویان کمیته امداد خمینی(ره) و تکمیل 3 باب مسجد در مناطق محروم اندیمشک از جمله این طرح‌ها است.

وی گفت: هم چنین با هدف نکوداشت فرهنگ ایثار و مقاومت، مزار 5 شهید  عالی مقام هشت سال دفاع مقدس شهرستان یک هزار شهید اندیمشک، بازسازی شد  ویک پل ارتباطی روستایی نیز  در بخش الوار گرمسیری این شهرستان نیز به بهرهبرداری رسید.

2 تعاونی در اندیمشک با همکاری بسیج سازندگی راه اندازی شد

قربانی بیان کرد: همچنین با هدف توسعه خدمات بهداشتی در مناطق کم‌تر توسعه یافته شهرستان، احداث سرویس بهداشتی در این مناطق مورد توجه قرار گرفت و اقدامات مورد نیاز در این زمینه به اجرا رسید و هم چنین با هدف  توسعه خدمات اقتصادی و ایجاد زمینه توسعه پایدار این مناطق، 2 تعاونی نیز در مناطقکم‌تر توسعه یافته اندیمشک راه اندازی شد.

وی افزود:  این تعاونی ها با ارائه بیش از 3 میلیارد تسهیلات در مناطق محروم شهرستان اندیمشک، افتتاح شده است و با راه اندازی آن ها، زمینه برای تولید محصولات مختلف کشاورزی و دامی و دیگر فعالیت های اقتصادی در شهرستان و توسعه فرصت های شغلی بیش از گذشته در شهرستان، فراهم شده است.

رئیس سپاه شهرستان اندیمشک ادامه داد: بسیج سازندگی برای توسعه پایدار مناطق محروم و آسیب پذیر شهرستان از هیچ تلاشی دریغ نمی کند و به زودی و با همکاری بخش های مختلف شهری، طرح های گسترده ای را در این زمینه و تا پایان امسال تکمیل و به بهره برداری می رساند.

منبع: http://www.khouznews.ir/fa/news/151209/۱۴-طرح-عمرانی-بسیج-سازندگی-اندیمشک-افتتاح-شد

برچسب ها :

دیدگاه خود را بیان کنید


طراحي شده توسط ميلاد دهقان عضو گروه رویین