جستجو

کلاس‌های موسیقی «کودک و مادر» در آبادان

تصویر پست

خوزنیوز: مسؤول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک آبادان هم‌زمان با فعالیت‌های تابستانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کلاس‌های موسیقی «کودک و مادر» در شهرستان آبادان آغاز شد.

زیرک قشقایی امروز اظهار کرد: هم‌زمان با فعالیت‌های تابستانی کانون با شعار «تابستان به‌یادماندنی»، کلاس‌های موسیقی «کودک و مادر» در اولین مرکز فرهنگی هنری کانون شهرستان آبادان کار خود را آغاز کرد.

وی با بیان این‌که این کارگاه برای کودکان زیر شش سال برگزار می‌شود افزود: کودکان در این کارگاه با مفاهیم مقدماتی و پایه موسیقی آشنا می‌شوند و می‌توانند پس از یادگیری نت‌ها، ملودی‌های ساده را با بلز بنوازنند.

مسؤول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک آبادان اضافه کرد: در این کارگاه آموزشی کودکان علاوه بر آموزش موسیقی همکاری، شکیبایی، رعایت نوبت و حقوق دیگران را نیز می‌آموزند و روحیه‌ی کار گروهی در آنان تقویت می‌شود.

وی پیرامون حضور مادران در این کارگاه آموزشی نیز توضیح داد: مادران در این کارگاه با هدف تقویت تعامل و همکاری بین مادر و کودک و مربی و مادر حضور دارند.

زیرک قشقایی یادآور شد: کلاس‌های موسیقی /«کودک و مادر» با مسئولیت مانا مداح در روزهای یکشنبه و پنجشنبه در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک آبادان برگزار می‌شود.

منبع: http://www.khouznews.ir/fa/news/148937/کلاس‌های-موسیقی-کودک-و-مادر-در-آبادان

برچسب ها :

دیدگاه خود را بیان کنید


طراحي شده توسط ميلاد دهقان عضو گروه رویین