جستجو

پیگیری صدور کارت ملی هوشمند

تصویر پست

پیگیری صدور کارت ملی هوشمند

با ما همراه باشید تا در ترفندهای اجتماعی نودی نحوه ی پیگیری صدور کارت ملی هوشمند را بیان کنیم.  در ابتدا باید تعریف کارت ملی و توضیحاتی جهت آشنایی با آن بیان کنیم. تقریبا اکثر ایرانی ها کارت ملی دارند که اخیرا هم طرح جدیدی مطرح شد که باید تمام افراد کارت ملی هوشمند داشته باشند. وظیفه اصلی کارت ملی شناسایی است که امروزه با هوشمند شدن کارت ملی امکانات دیگری به این کارت اضافه شده است.

طرح کارت ملی هوشمند این امکان فراهم میشود که ،خدمات راحت تر و سریعتر و با کیفیت بالا به مردم ارائه شود. که این موضوع باعث میشود سطح کیفی زندگی مردم بهبود یابد. شاید تا به حال متوجه نشده باشید که کارت های ملی هوشمند چه کاربرد های زیادی دارند.

kl پیگیری صدور کارت ملی هوشمند

پیگیری صدور کارت ملی هوشمند

4 پیگیری صدور کارت ملی هوشمند

پیگیری صدور کارت ملی هوشمند

کاربرد های کارت ملی هوشمند

اولین وظیفه کارت ملی هوشمند شناسایی افراد است که در همان ابتدای ثبت نام اطلاعاتی هویتی شما مانند نام و نام خانوادگی ،تاریخ و محل تولد و… بر روی کارت درج میشود. یکی دیگر از امکاناتی که دارد تصدیق هویت شما با استفاده از حسگر اثر انگشت است. یکی از امکانات مهم کارت ملی هوشمند امضای دیجیتال است که دارنده کارت میتواند اسناد الکترونیکی خود را در فضای دیجیتال امضا کند. یکی از مزایای کارت ملی هوشمند نسبت کارت ملی کاغذی این است که کارت ملی هوشمند به صورت رمز گذاری شده نگهداری می شود که خود کارت هم از دسترسی های غیر مجاز جلوگیری میکند که همین امنیت بالا موجب تفاوت میان کارت هوشمند و کارت کاغذی شود.

هم اکنون می رسیم به بحث چگونگی پیگیری کارت هوشمند ملی

در عصر امروز ، تکنولوژی امکانی را به کاربران داده است که میتوانند با استفاده از اینترنت فرایند ثبت نام کارت هوشمند ملی و پیگیری کارت ملی را راحت پیش برد.  از این رو سازمان ثبت احوال کشور با استفاده از همین تکنولوژی ،فرایند ثبت نام وپیگیری کارت هوشمند ملی را انجام میدهد که برای پیگیری می توانید روی لینک کلیک کنید. برای پیگیری از صدور کارت هوشمند ملی  شما میتوانید با رفتن به سایت سازمان ثبت احوال و وارد کردن کد ملی و تاریخ تولد از اخرین وضعیت کارت هوشمند خود اطلاع پیدا کنید .راه دیگر این است که شما به مراجعه به دفاتر سازمان ثبت نام احوال پیگیر کارت خود باشید.

مطالب مرتبط:

برچسب ها :

دیدگاه خود را بیان کنید


طراحي شده توسط ميلاد دهقان عضو گروه رویین